Zarabiaj z podróży

. martes, 25 de marzo de 2008
Trivago jest podróżować stronie internetowej, że niedawno odkryła, że mimo czołowych rynku od wielu lat. Z jednej strony, jako funkcji wyszukiwania lotów, hoteli i podróże, a także jako społeczny sieci podróżników.

Co do podróży, ma możliwość zaoferowania dobre porównanie najbardziej Oferty w sieci, więc jeśli spojrzymy na zdjęcie, lotu lub rejsu można uzyskać w ciągu kilku sekund porównania najlepszych ofert dostępnych z różnych sprzedawców można znaleźć w internecie. Następnie wybierany raz i że odpowiada nam bardziej, my trivago strona przekierowuje do nabywcy do dokonania rezerwacji. Jest to świetny sposób, aby zobaczyć w skrócie najlepsze porównawczych do naszej podróży. Ta stała się liderem na stronach sektorze turystycznym, w ten sposób realizowana jest w różnych nagród, które dokonały últimanente.

Z drugiej strony, służy również jako trivago społecznych sieci podróżników. Jeśli się zarejestrujesz, możesz pracować ze wszystkimi rodzajami oznaczeń własnych podróży: przesyłanie zdjęć, komentarzy, pisać, turystycznych, dodawać artykuły, itp ... Jest sposób, aby pomóc innym podróżnikom plan ich podróży i wybrać miejsca.

Oczywiście, to wszystko zrobić za darmo jest drogie, więc postanowił trivago płacić colaboradoes wszystkich takich działań. Z tego co Widziałem w sieci, jest jedną z witryn, które płacą za lepszą pracę z nich jasno, że nikt nie będzie się z tego miliony, ale nie są zbyt trudne do wygrania 30 lub 40 euro miesięcznie trochę pracy. Ponadto PayPal zapłacić za 1 dzień każdego miesiąca, jeśli Twoje konto osiągnęło 25 € trivago.

Jeśli masz znaleźć w tym artykule użyteczne, zachęcamy do rejestracji convirtiéndoos moich przyjaciół, nie absolutnie nie wpływa na Ciebie i sacáis nad zysku że reklamodawca płaci jedynie za 5 euro rejestru: Rejestr z trivago

0 comentarios: